Face Off for Autism

Saturday April 18, 2020

Schedule TBD

Iceline

  Division 1 7:30 to 7:55 Games 1a 8:00 to 8:30 Games 1b 8:30 to 8:45 Cut Ice 8:45 to 9:10 Games 1c 9:15 to 9:45 Games 1d 9:45 to 10:00 Cut Ice   Division 2 10:00 to 10:25 Games 2a 10:30 to 11:00 Games 2b 11:00 to 11:15 Cut Ice 11:15 to 11:40 Games 2c 11:45 to 12:15 Games 2d 12:15 to 12:30 Cut Ice   Division 3 12:30 to 12:55 Games 3a 1:00 to 1:30 Games 3b 1:30 to 1:45 Cut Ice 1:45 to 2:10 Games 3c 2:15 to 2:45 Games 3d 2:45 to 3:00 Cut Ice     Division 4 3:00 to 3:25 Games 4a 3:30 to 4:00 Games 4b 4:00 to 4:15 Cut Ice 4:15 to 4:40 Games 4c 4:45 to 5:15 Games 4d       Division 1 Game times = 7:30, 8:00, 8:45, 9:15
  1. PC!
  2. Handsomer
  3. Cronin’s 2nd Cousins
  4. Eastern PA Hockey
  5. Team Devereux
  6. Cadillacs
  7. Bruins
  8. Locker Room # 9
    Division 2 Game times = 10:00, 10:30, 11:15, 11:45
  1. Aclaris
  2. Cronin’s Cousins
  3. Meaty Oakers
  4. Blades of Steel
  5. PMG Construction
  6. Handsome
  7. Iceline
  8. Nordiques
      Division 3 Game times = 12:30, 1:00, 1:45, 2:15
  1. Hambones
  2. Rusty Knights
  3. Those Guys
  4. Handsomest
  5. Running Clocks
  6. FBI AA
  7. Sundance Saloon
  8. Toasted Oaks
  Division 4 Game times 3:00, 3:30, 4:15, 4:45
  1. Birch Face
  2. Narwhals
  3. Running Klocks
  4. Hippie Check
  5. Voodoo
  6. Tape to Tape
  7. Otherbees
  8. Full Tilt
  Division 1 7:30 to 8:00 Game 1 Rink 1 Handsomer v. PC! Rink 2 Cronin’s 2nd Cousins v. Eastern PA Hockey Rink 3 Team Devereux v. Cadillacs Rink 4 Bruins v. Locker Room # 9   8:00 to 8:30 Game 2 Rink 1 PC! v. Cronin’s 2nd Cousins Rink 2 Handsomer v. Eastern PA Hockey Rink 3 Team Devereux v. Bruins Rink 4 Cadillacs v. Locker Room # 9   8:45 to 9:15 Game 3 Rink 1 PC! v. Eastern PA Hockey Rink 2 Cronin’s 2nd Cousins v. Handsomer Rink 3 Team Devereux v. Locker Room # 9 Rink 4 Cadillacs v. Bruins   9:15 to 9:45 Division 1 Game 4 Rink 1 Team Devereux v. Eastern PA Hockey Rink 2 Cadillacs v. PC! Rink 3 Locker Room # 9 v. Cronins 2nd Cousins Rink 4 Bruins v. Handsomer   Division 2 10:00 to 10:30 Game 1 Rink 1 Aclaris v. Cronin’s Cousins Rink 2 Meaty Oakers v. Blades of Steel Rink 3 PMG Construction v. Handsome Rink 4 Iceline v. Nordiques   10:30 to 11:00 Game 2 Rink 1 Aclaris v. Meaty Oakers Rink 2 Cronin’s Cousins v. Blades of Steel Rink 3 PMG Construction v. Iceline Rink 4 Handsome v. Nordiques   11:15 to 11:45 Game 3 Rink 1 Aclaris v. Blades of Steel Rink 2 Cronin’s Cousin v. Meaty Oakers Rink 3 PMG Construction v. Nordiques Rink 4 Handsome v. Iceline   11:45 to 12:15 Game 4 Rink 1 PMG Construction v. Blades of Steel Rink 2 Nordiques v. Aclaris Rink 3 Handsome v. Cronin’s Cousins Rink 4 Iceline v. Meaty Oakers        

Afternoon Schedule

Division 3   12:30 to 1:00 Game 1 Rink 1 Hambones v. Rusty Knights Rink 2 Those Guys v. Handsomest Rink 3 Running Clocks v. FBI AA Rink 4 Sundance Saloon v. Toasted Oaks   1:00 to 1:30 Game 2 Rink 1 Hambones v. Handsomest Rink 2 Rusty Knights v. Those Guys Rink 3 Running Clocks v. Toasted Oaks Rink 4 Sundance Saloon v. FBI AA     1:45 to 2:15 Game 3 Rink 1 Hambones v. Those Guys Rink 2 Rusty Knights v. Handsomest Rink 3 Running Clocks v. Sundance Saloon Rink 4 FBI AA v. Toasted Oaks   2:15 to 2:45 Game 4 Rink 1 Running Clocks v. Those Guys Rink 2 Toasted Oaks v. Hambones Rink 3 FBI AA v. Rusty Knights Rink 4 Sundance Saloon v. Handsomest   Division 4 3:00 to 3:30 Game 1 Rink 1 Birch Face v. Narwhals Rink 2 Running Klocks v. Hippie Check Rink 3 Voodoo v. Tape to Tape Rink 4 Otherbees v. Full Tilt   3:30 to 4:00 Game 2 Rink 1 Birch Face v. Running Klocks Rink 2 Hippie Check v. Narwhals Rink 3 Voodoo v. Otherbees Rink 4 Full Tilt v. Tape to Tape   4:15 to 4:45 Game 3 Rink 1 Birch Face v. Hippie Check Rink 2 Narwhals v. Running Klocks Rink 3 Voodoo v. Full Tilt Rink 4 Tape to Tape v. Otherbees   4:45 to 5:15 Game 4 Rink 1 Voodoo v. Hippie Check Rink 2 Full Tilt v. Birch Face Rink 3 Tape to Tape v. Narwhals Rink 4 Otherbees v. Running Klocks      
faceoff dot